İLETİŞİM

Üveysilik konusunu araştırdıysanız , en azından bir kaç gün üveysilik zikrine sabah akşam söylenildiği gibi samimiyet ile devam edip değişimi fark ettiyseniz.. 🙂  ve en önemlisi rüyanızda bir hayvan figürü ile sembolize edilen NEFSİNİZ ile tanışıp düşmanınızı tanıdıysanız.. Hatta ve hatta cennetteki yerinizi gördüyseniz 🙂  Sizde Büyük Bir Aşk Serüvenin İçine Girdiniz Demektir.. Mutlaka bu rüyalarınızı yorumlatmak için gönüllü hizmet ve zikir ehli hocalarımızla irtibata geçiniz..

  • Özellikle Safranbolu Sohbetini Dinleyiniz.. Tüm detaylar orada anlatılıyor.
  • Daha detaylı bilgi almak için www.veyselkarane.com    sitelerini ziyaret edebilirsiniz.
  • Kolaylık ile yapılabilecek kısacık zikri yaptıktan sonra hissettiklerinizi , yaşadıklarınızı ve rüyalarınızı mutlaka görevli arkadaşlarımız ile  paylaşınız.. Bunlar önemli rüyalar ve işaretler..
  • Daha sonra bu konuda sorumlu olan arkadaşlarımız dilerseniz eğer tüm üveys kardeşlerimizin bir arada olduğu zaman zaman toplu tefekkürler yaptığımız sohbet ettiğimiz WhatsApp  grubumuza eklerler..
  • Yaşadığınız deneyimleri orada paylaşabilir , diğer üveys kardeşlerimizin  deneyimlerinden tecrübelerinden ve bilgilerinden de istifade edebilirsiniz.

Kardeşlerimizden biriyle ister WhatSapp uzerinden yada SMS ile yazarak, isterseniz de arayarak iletişim kurabilir ve merak ettiklerinizi sorabilirsiniz…

BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ KARDEŞLERİMİZİN TELEFON NUMARALARI

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir